Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування – це важлива ланка і невід’ємна складова системи самоврядування  громади та області,  що має збагачуватися  нашими успіхами і досягненнями.

13:00 11.02.2022

Реєстрація ЗНО

1 лютого, розпочнеться та триватиме до 9 березня реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

11:37 02.02.2022

Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування  – це важлива ланка і невід’ємна складова системи самоврядування  громади та області,  що має збагачуватися  нашими успіхами і досягненнями.

11:54 27.01.2022

Вітаємо керівника гуртка "Образотворче мистецтво" Бранепільської гімназії  Феокрітову Людмилу Василівну  та її вихованку  Войтенко Крістіну  за зайняте ІІІ місце в обласному етапі  Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Обєднаймося ж, брати мої" з роботою "Українська душа - від минулого до сучасності". Молодці!

10:27 25.01.2022

Україна_це_ми_Київщина

До Дня Соборності України представники  від кожного класу нашої гімназії    приєдналися до Всеукраїнського фотоконкурсу  #Україна_це_ми_Київщина

14:42 20.01.2022

Підсумки проведення ІІ (територіального) етапу ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

04 січня 2022 року підведено підсумки ІІ (територіального) етапу ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» (далі – конкурс).

14:48 04.01.2022

Підсумки першого семестру.

Добігає завершення 2021 рік. У цей час прийнято підводити підсумки першого семестру. Весь цей час  здобувачі освіти Бранепільської гімназії плідно працювали, накопичували нові знання та навички. Не забували про старі шкільні традиції та історію  славетного Браного Поля.

09:52 17.12.2021