Дошкільна освіта

Дошкільна освіта є обов'язковою первинною складовою частиною системи безперервної освіти в Україні.

Метою дошкільної освіти є забезпечення цілісного розвитку дитини, її фізичних, інтелектуальних і творчих здібностей шляхом виховання, навчання, соціалізації та формування необхідних життєвих навичок.

Діти старшого дошкільного віку обов'язково охоплюються дошкільною освітою відповідно до стандарту дошкільної освіти. Батьки самостійно обирають способи та форми, якими забезпечують реалізацію права дітей на дошкільну освіту.

Базовий компонент дошкільної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки Ураїни від 12.01.2021 р. № 33 "Про затвердження Базового компонента дошкільної освіти (Державного стандарту дошкільної освіти) нова редакція"

09:38 27.10.2021